Внеклассные мероприятия

Объединения по интересам

развернуть

Спортивные мероприятия

развернуть

ЗАЦВЯРДЖАЮ 

Дырэктар школы

_______ М.Л.Дубінецкі

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы суботняга дня

на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

1. Дзень здароўя “Імклівы мяч”

2. Дзень здароўя і спорту. Дзень бегуна.

3. Спартландыя “Вяселыя старты”.

4.  Удзел ў раённым свяце “Пасвячэнне ў турысты”                            

Дубінецкі М.Л.

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

Дубiнецкая З.Д.

07.09

14.09

21.09

28.09

1. Дзень здароўя “Імклівы мяч”

2. Спартландыя “Хутчэе. Вышэ.Мацнее” .

Дубінецкі М.Л.

Факадзей В.М.

          12.10

          26.10

1. Турнір па піянерболе

2. Дзень здароўя ”Папа, мама, я – спартыўная сям’я”

3. Асенні крос

4. Спабортніцтвы па гандболу “Імклівы мяч.”

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

02.11

09.11

16.11

23.11

1. Дзень здароўя “Я- гімнаст”

2. Спартыўныя гульні (2-4 клас)  

Дубінецкі М.Л.

Факадзей В.М.

07.12

28.12

1. Спартыўныя гульні для вучняў 2-4 класаў

2. Дзень здароўя “Дзень лыжніка”. Спаборніцтвы па лыжных гонках і стральбе “Снежны снайпер”

3. Спартыўныя гульні на свежым паветры

Дубінецкі М.Л.

Факадзей В.М.

 

Факадзей В.М.

11.01

18.01

 

           25.01

1. Спартыўныя гульні (5-6 кл)

2.Дзень здароўя “Снежны снайпер”, “Хуткі мяч”

3. Спартыўныя гульні

4. Спартландыя “Смелыя, дужыя, хуткія”

5. Спартландыя для вучняў 2-4 кл

Факадзей В.М.

Дубінецкі М.Л.

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

01.02

08.02

15.02

22.02

29.02

1. Дзень плаўца(5-6 кл)

2. Дзень здароўя “Конікі!”(фізкультурнае свята)

3. Дзень прыгуна(9-11 кл)

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

Дубінецкі М.Л.

07.03

14.03

21.03

1. Спартыўныя гульні для вучняў 5-6 классаў

2. Спартыўныя гульні для вучняў

3. Спартыўныя гульні

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

11.04

18.04

25.04

1. Дзень здароўя “Гуляй і перамагай!”

2. Удзел у раённай ваенна-спартыўнай гульне “Зарніца-2020”

Факадзей В.М.

Факадзей В.М.

16.05

свернуть

Календарь единых дней здоровья

развернуть

Графік занятасці спартыўнай залы на I паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

развернуть

Мерапрыемствы

Кіраўнікі

Дні тыдня

Час правядзення

1

Вучэбны працэс

Наст. фіз. культ. і здар

Панядзелак

9:00-14:40

2

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы

Наст. фіз. культ. і здар

Панядзелак

14:50-15:40

1

Вучэбны працэс

Наст. фіз. культ. і здар

Аўторак

8:05-14:40

2

Футбол

Неўдах Р.І.

Аўторак

134:20-17:00

1

Вучэбны працэс

Наст. фіз. культ. і здар

Серада

8:55-10:40

2

Футбол, легкая атлетыка

Неўдах Р.І., Завадскі В.П.

Серада

13:20-17:00

1

Вучэбны працэс

Наст. фіз. культ. і здар

Чацвер

8:05-13:45

2

Футбол, легкая атлетыка

Неўдах Р.І., Завадскі В.П.

Чацвер

13:20-17:00

1

Вучэбны працэс

Наст. фіз. культ. і здар

Пятніца

11:00-14:40

2

Футбол, легкая атлетыка

Неўдах Р.І., Завадскі В.П.

Пятніца

13:20-17:00

1

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы

Наст. фіз. культ. і здар

Субота

9:00-11:00

2

Футбол, легкая атлетыка

Неўдах Р.І., Завадскі В.П.

Субота

9:00-12:50

свернуть